Serpilce – Tarz Biziz!

SERPİLCE TARZ & MODA, SERPİL ŞAKAR TARAFINDAN 07.07.2020 YILINDA KONYA’DA GİYİM VE MODA SEKTÖRÜNDE FARK OLUŞTURMAK İÇİN KURULMUŞ KADIN GİYİM MARKASIDIR.

SERPİLCE TARZ & MODA SANAL VE FİZİKİ MAĞAZADA DENEYİMLİ KADROSU VE YENİLİKÇİ YAPISI İLE YURT İÇİ VE YURT DIŞI PAZARLARDA BÜYÜMEYİ, KADIN GİYİMDE MODERN ÇİZGİLERİN VE ŞIKLIĞIN TEMSİLCİSİ OLMAYI HEDEFLEMEKTEDİR.

EN GÜZEL RENKLER İLE SANATSAL DOKUNUŞLAR, DOĞAL MALZEMELERLE DOĞA DOSTU ÜRÜNLERİ, BENZERSİZ TARASIMLARI FARKLI MARKLARI UYGUN FİYATLARLA SERPİLCE TARZ & MODA ŞEMSİYESİ ALTINDA BİR ARAYA GETİRMİŞTİR.

MODERN KADINLARIN ARADIKLARI ŞIKLIĞI, MODERN ÇİZGİLERİ VE ÖLÇÜLÜ GİYİMİ BİR ARAYA GETİREREK OLUŞTURDUĞU KOLEKSİYONLARLA GİYİM TUTKUSU OLUŞTURMAKSERPİLCE TARZ & MODA’NİN EN BÜYÜK TUTKUSUDUR.

SERPİLCE TARZ & MODA YENİLİKÇİ, İLHAM VEREN, BÜYÜK HEDEFLERİYLE FARK OLUŞTURAN, EKİP ÇALIŞMASI İLE BÜYÜYEN, ZARİF, DİNAMİK, ŞIK KOLEKSİYONLARA SAHİP ETKİLİ ADIMLARLA YENİ MODA ANLAYIŞINA KATKI SAĞLAYAN, BAŞARIYA İNANMIŞ BİR MARKADIR.

MARKA TONUMUZ; POZİTİF, DOĞAL, SAKİN, COOL, KENDİNDEN EMİN, MERAK UYANDIRAN, İLHAM VERİCİ VE MODERNDİR.

MARKA KONUMLANDIRMAMIZ; TARZ VE FİYATTA ÖLÇÜLÜ GİYİM MARKASI.

HEDEF KİTLEMİZ 16 YAŞ ÜSTÜ MODAYI TAKİP EDEN ÖLÇÜLÜ BİR STİLİ OLAN TARZ VE MODERN GİYİNMEYİ TERCİH EDEN KALİTE HASSASİYETİ YÜKSEK ANCAK MAKUL FİYATLARA DA ÖNEM VEREN KADINLAR.